رایحه و تاثیر آن در زندگی
رایحه و تاثیر آن در زندگی
9 آبان 1402
سنگ‌ و کریستال ها
2 اردیبهشت 1403
نمایش همه

انرژی منفی و راه مقابله با آن

انرژی منفی

انرژی منفی

انرژی منفی چیست ؟

به آن دسته از انرژی های مخرب گفته می شود که  باعث خارج شدن شخص از تعادل روانی ، روحی و فیزیکی می شود.انرژی منفی را می توان به دو دسته روانی ( تولید خود شخص یا دیگران) و ایجاد شده توسط نیروهای شر ( موجودات غیر اورگانیک) تقسیم نمود.

دسته اول انرژی های منفی ایجاد شده از راه روانی می توانند هم توسط خود شخص و هم اطرافیان به شخص منتقل شده و باعث اختلال در سیستم انرژی ، روانی و فیزیکی شخص گردند.برای مثال افکار منفی و بیان کلمات منفی توسط خود شخص و اطرافیان که موجب تولید انرژی منفی در فرد می گردد.کلماتی همچون نمی شود ، نمی توانم،اه و ناله

همچنین انرژی منفی از طرف اطرفیان می تواند در قالب کلمات ، نگاه ها و رفتار جذب شخص شده و تاثیرات مخرب خود را بگذارند.

دسته دوم انرژی منفی حاصل از فعالیت افراد و نیروی منفی و همچنین فعالیت موجودات غیر اورگانیک حاصل می شود که موجب پدید آمدن حالت هایی نظیر سنگینی شانه ها ، کلافگی، عصبانیت و دیدن سایه در فرد می شود.

روش های پاکسازی و دفع انرژی منفی

1.پاکسازی انرژی منفی بدن
روش اول : بهترین و ساده ترین روش برای مقابله از انرژی منفی تولیدی توسط خود شخص و دیگران پرهیز از گفتن و انجام دادن رفتار های منفی و اهمیت ندادن به گفتار های منفی دیگران است.

از گفتن من نمی توانم ، نمی شود و کلا استفاده از کلماتی که بار منفی روی شما میگذارند خودداری کنید. روی اعتماد بنفس خود کار کنید.

روش دوم : دوش گرفتن و شستشوی بدن با آب و نمک با نیت پاکسازی انرژی های منفی بعد از یک روز کاری.آب پاک کننده قوی احساسات منفی انباشته شده در بدن و هاله شماست. آب با عنصر چاکرای خاجی شما یکی است و باعث پاکسازی و فعالسازی چاکرای خاجی شما می گردد.با این روش شما به دو هدف پاکسازی هاله و چاکرای خاجی خواهید رسید.
روش سوم : تقویت هاله یا همان میان الکترومغناطیسی دور بدن که من به آن فایروال بدن نیز می گویم. با رژیم غذایی مناسب ، ارتباط با طبیعت (مادر زمین) ، مراقبه ، رایحه درمانی ، سنگ درمانی و حتی پوشیدن لباس های نخی با الیاف طبیعی می توانید هاله خود را تقویت نمایید.
روش چهارم : مختص آدم هایی با قدرت تجسم بالا. در این روش خود را در داخل یک حباب سفید یا طلایی تجسم می کنید ، این یکی از بهترین روش ها برای حفاظت خود در محیط های سمی میباشد.
روش پنجم : پاشویه با نمک ایپسوم یا نمک دریا برای رهایی از انرژی ها منفی و همچنین سموم بدن میباشد.در این روش از گیاهان معطر از جمله لوندر هم می توانید استفاده کنید.
روش ششم : پیاده روی در کنار دریا و ساحل. با این روش شما از چهار عنصر قوی برای پاکسازی بهره مند خواهید شد. چهار عنصر آب ، هوا ، خاک و خورشید(آتش) . عنصر آب : پاکسازی احساسات منفی ، عنصر هوا : پاکسازی ذهن از افکار ، عنصر خاک (مادر زمین): پاکسازی جمعی انرژی ها منفی و شارژ بدن ، عنصر آتش : پاکسازی انرژی های منفی و تولد دیگر
روش هفتم : پیاده روی با پای برهنه در طبیعت و ارتباط با مادر زمین ، این عمل باعث مکش و پاکسازی کلی انرژی های منفی شما و همچنین شارژ بدن می گردد پس این سری رفتید طبیعت پا برهنه قدم بزنید و درختان را به آغوش بکشید بخصوص درخت کاج که مسئول پالایش انرژی های شماست.
2.رهایی از فعالیت های منفی خارجی و انرژی راکد

وجود فعالیت های منفی و موجودات غیر ارگانیک را می توان از روی علایم زیر تشخیص داد سنگینی شانه ، احساس فشار و کلافگی در آن مکان ، بی حوصلگی ، دوست داشتن ترک کردن هر چه زود تر آن محیط ، دیدن سایه ها ،احساس خستگی و …

3.پاکسازی انرژی راکد و به جریان انداختن انرژی

1)باز کردن پنجره ها و جایگزینی هوای تازه با هوای مانده(راکد)

2) تمیز و مرتب نگه داشتن محل کار و خانه

3)ایجاد ارتعاش در خانه به کمک کف زدن ، زنگوله ، بادزنگ و … این کار باعث شکست انرژی منفی میگردد.

4) پرهیز از تابلوها و نمادهایی که داری بار منفی میباشند.

4.پاکسازی انرژی منفی با عامل خارجی

1) پا شویه یا شستشوی روزانه بدن و پاها با آب نمک به نیت پاکسازی

2) استفاده از عود و گیاهان مخصوص برای پاکسازی خانه ، محیط و بدن. از جمله گیاهان موثر برای این کار می توان به مریم گلی و چوب پالو سانتو اشاره کرد و همچنین بصورت سنتی در ایران از گیاه اسپند و کندر نیز استفاده می شود. مریم گلی برای پاکسازی هر گونه انرژی منفی و همچنین برای افسردگی مفید میباشد که می توانید هم بصورت اسماج و هم بصورت عود استفاده کنید. چوب پالو سانتو یا درخت مقدس پاک کننده قوی و همچنین یک جذب کننده انرژی مثبت قوی نیز میباشد که قابلیت افزایش ارتعاش شما رو هم دارد و یک مکمل قوی در کنار مریم گلی برای پاکسازی عمیق محیط میباشد.

3) ایجاد حصار در خانه به کمک نمک . براحتی سنگ نمک را در چهار گوشه اتاق ، خانه یا محیط کار خود قرار دهید و تمام.

کلام آخر

در این مقاله سعی شد که توضیحات کوتاه و کاملی در مورد انرژی منفی و پاکسازی انواع آن در اختیار شما قرار  دهیم. همانگونه که شما لباس های خود را از آلودگی ها رفع می کنید لازم هست تا روان و انرژی خود را نیز پاک و تمیز نگهدارید با انجام اینکار شما از لحاظ فیزیکی ، روانی در سلامتی به سر خواهید برد.همانطور که میدانید جهان بر پایه انرژی هست پس در صدد دفع انرژی منفی و جذب انرژی مثبت باشید حتی یک لبخند ساده در این امر به شما کمک خواهد کرد. زندگیتان پر از عشق باد

نویسنده: Raam Sagrado

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *